Menu Close

Як правильно гуляти з цуценям: поради та рекомендації

Володіння цуценям – це відповідальність, яка потребує як пізнання основ виховання, а й володіння техніками прогулянок. Гуляти з цуценям необхідно регулярно, щоб забезпечити йому достатню фізичну активність та соціалізацію з навколишнім світом. Однак, просто "прогулятися" з вихованцем – це не завжди означає задовольнити його потреби. У цій статті ми розповімо про те, як правильно гуляти із цуценям, щоб це було корисно та цікаво і для нього, і для вас.

Першим кроком до правильних прогулянок із цуценям є вибір відповідного місця. Ідеальним варіантом буде майданчик, призначений спеціально для вигулу собак. Тут ви зможете контролювати ситуацію та уникати непередбачених ситуацій. Крім того, такі майданчики обладнані спеціальними перешкодами та пристроями для занять фізичними вправами із собакою.

Важлива умова успішних прогулянок із цуценям – організація його оточення та безпека. Перевірте намордник, повідець і нашийник, щоб бути впевненим у їхній надійності. Цуценя має бути добре прив'язане, щоб не трапився нещасний випадок перегризання повідця та втечі вихованця. Також необхідно переконатися, що на шляху прогулянки немає предметів або рослин, які можуть нашкодити щеняті.

Як правильно гуляти із цуценям
РекомендаціяОпис
Виберіть безпечне місце для прогулянкиУникайте жвавих доріг та небезпечних районів
Використовуйте повідець і нашийникЦе забезпечить контроль над цуценям та його безпеку
Враховуйте вік та фізичну форму цуценяНе перестарайтеся з тривалою та інтенсивною активністю
Дозволяйте цуценяті досліджувати навколишнє середовищеЦе допоможе йому розвивати соціалізацію та вчитися
Підготуйте необхідне приладдяЗапасіться пластиковими пакетами для собачих відходів
Нагороджуйте цуценя за хорошу поведінкуПозитивне підкріплення допоможе цуценяті вчитися

У зимовий час необхідно стежити за тим, щоб щеня не змерзло, що проявляється тремтінням. Влітку для цуценя потрібно носити пляшечку з водою і маленьку мисочку, а також уникати довгих прогулянок під прямим сонячним промінням. Як правило, до нашийника, шлейки і повідку щеняти привчають ще вдома, заохочуючи ласощами.24 черв. 2021 р.

Як правильно гуляти із цуценям на вулиці?

Правила вигулу щеня

  1. Не дозволяйте цуценя сидіти в ногах. Малюк винен гуляти і безбоязно підходити до незнайомих об'єктів.
  2. Слідкуйте за натягом повідця. …
  3. Проводьте ранню соціалізацію. …
  4. Слідкуйте за рівнем фізичного навантаження. …
  5. Привчіть мити лапи. …
  6. Не лайте за калюжі у будинку. …
  7. Не гуляйте з собакою, яка щойно поїла.

Скільки можна гуляти з 3-місячним цуценям?

Бувай щеня знаходиться вдома, його краще привчити до туалету у певному місці. Коли власник почав вигулювати вихованця, рекомендується щоразу хвалити його за туалет на вулиці. По можливості виходити на прогулянку зі цуценям треба часто: від чотирьох до шести разів на день

Як гуляти з цуценям вперше?

Перші прогулянки мають бути частими, але не довгими. Рекомендуємо виводити цуценя на вулицю 5 разів на день по 15-20 хвилин. Його слід вигулювати після кожного годування, а також після сну. На прогулянках малюк не повинен замерзати, тому не дозволяйте йому сидіти на одному місці, він повинен рухатися.