Menu Close

Скільки пити Лінекс при проносі: рекомендації експертів та дозування

Пронос – це неприємний стан, при якому у людини виникає підвищена частота випорожнень і рідкий або напіврідкий кал. Воно може бути спричинене різними причинами, у тому числі дисбалансом у кишковій мікрофлорі.

Лінекс – це пробіотичний препарат, який містить суміш корисних мікроорганізмів, здатних відновити баланс у кишковій флорі та покращити процеси травлення. Він має протидіарейні властивості і може бути використаний для лікування проносу.

Оптимальне дозування Лінекса при проносі може залежати від індивідуальних особливостей пацієнта та виду проносу. У більшості випадків рекомендується приймати по 1-2 капсули Лінекса кілька разів на день або відповідно до вказівок лікаря. Перед застосуванням Лінекса рекомендується проконсультуватися з лікарем, який допоможе визначити оптимальне дозування та тривалість прийому препарату у кожному конкретному випадку.

Кількість днів прийому ЛінексаКількість капсул на добу
32
51
71

Скільки пити Лінекс при діареї?

Дорослим та дітям старше 12 років рекомендується 1-3 рази на день по 1 капсулі під час їди, запиваючи невеликою кількістю рідини. Тривалість лікування залежить від причини розвитку дисбактеріозу та індивідуальних особливостей організму. Препарат можна приймати до зникнення симптомів.

Як правильно приймати Лінекс при діареї?

Як приймати, курс прийому та дозування Дорослі та підлітки старше 12 років: по 1 капсулі 1-3 рази на день. Діти віком від 2 до 12 років: по 1 капсулі 1-2 рази на день. Новонароджені та діти до 2-х років: по 1 капсулі 1 раз на день. Діарею у дітей віком до 6 років необхідно лікувати під наглядом лікаря.

Скільки днів потрібно пити Лінекс?

Лінекс при прийомі антибіотиків запобігає розвитку порушення співвідношення корисних і хвороботворних організмів у кишечнику, завдяки чому не розвивається пронос. Препарат слід приймати з першого дня антибіотикотерапії протягом двох тижнів.

Чи можна пити при проносі Лінекс?

Для лікування діареї застосовуються ентеросорбенти (Фільтрум-СТІ, Лактофільтрум, Смекта), препарати, що зменшують моторику кишечника (Лопедіум, Імодіум), протимікробні препарати місцевої дії (Ентерофуріл, Ерсефурил), препарати, що регулюють рівновагу кишкової флори (Лінекс, Ентерол).